Miesto žemėlapis
Reklama | Redakcija
Utenos įmonės
A-Z
Orai Utenoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

vakaras

Po greičiausio žiemos ralio pergalę šventė latviai

Žiemiški orai, regis, pateisino jau ketvirtąjį kartą Utenos apylinkėse organizuojamo „Halls Winter Rally 2012“ visus organizatorių lūkesčius. Ir sniego užtektinai, ir šaltukas spustelėjo kaip reikiant. Tačiau nepaisydami didelių šalčių, greičiausių žiemos lenktynių fanai šeštadienio paryčiais traukė į specialiai įrengtas žiūrovams skirtas vaizdingiausias zonas, kuriose – ne tik atsiveria puikūs lenktynių vaizdai, bet galima pasišildyti prie liepsnojančių laužų ar grilyje išsikepti dešrelių, išgerti karšto gėrimo.


I-ąją vietą užėmė latvių atstovai Janis Vorobjovs ir Guntars Zicans



Kad žiemos ralis neprailgtų ir jame netrūktų azarto bei įspūdingų reginių, organizatoriai parinko įdomiausias ir netikėčiausias Utenos regione esančias trasas, kuriose gaudė 80 lenktynininkų ekipažų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lenkijos.



Prie starto linijos apie 80 ekipažų stojo aštuntą valandą ryto, jų laukė 12 greičio ruožų su pačiomis netikėčiausiomis „staigmenomis“: aštriais posūkiais, kelio vingiuotumu ir stačiomis nuokalnėmis.



Ralio metu didelių avarijų ir žmonių sužalojimų buvo išvengta, nebuvo sulaukta nusiskundimų dėl netinkamo žiūrovų elgesio. Tačiau ne visiems žiemos ralyje dalyvavusiems lenktynininkų ekipažams pasisekė – vieni dėl techninių nesklandumų iš anksto turėjo trauktis iš trasų, kiti rėžėsi į pakelėse augančius medžius ar į pastato kampą. Ralyje dalyvavusio lietuvio Deivido Jociaus su „Subaru Impreza“ nelaimė tykojo... šalia tvarto – ties posūkiu lenktyninis automobilis įskriejo į pastato kampą ir įvykio metu buvo apgadintas vienas „Subaru Impreza“ šonas.



Sėkmė nusisuko ir nuo uteniškio, garsaus lenktynininko Martyno Samsono – dėl pernelyg didelio greičio automobilis įskriejo į griovį.

Po greičiausio ralio, kuriame netrūko įspūdingų akimirkų, savo pergalinga sėkme trečius metus iš eilės džiaugėsi mūsų kaimynai latviai. Po įnirtingų kovų kelyje nenugalimas buvo latvių Janio Vorobjovo ir Guntarso Zicanso ekipažas „Mitsubishi Lancer Evo X“, vos daugiau nei 20 sek. skirtumu, antrojoje vietoje palikęs lietuvius Dominyką Butvilą ir Renatą Vaitkevičių su ekipažu „Mitsubishi Lancer Evo X“.


Skaitytojams pateikiame „Halls Winter Rally 2012“ geriausiųjų dešimtuką:



Janis Vorobjovs, Guntars Zicans
Mitsubishi Lancer Evo X, 01:06:28

Dominykas Butvilas, Renatas Vaitkevičius
Mitsubishi Lancer Evo X, 01:06:51

Kaspar Koitla, Andres Ots
Mitsubishi Lancer Evo IX, 01:06:54

Vytautas Švedas, Žilvinas Sakalauskas
Mitsubishi Lancer Evo X, 01:07:53

Aivis Egle, Andis Dauga
Mitsubishi Lancer Evo X, 01:07:43

Martins Svilis, Aivis Aizsilnieks
Mitsubishi Lancer Evo VIII, 01:07:53

Maris Neikšans, Ringolds Berzinš
Mitsubishi Lancer Evo X, 01:08:07

Rokas Lipeikis, Inga Lipeikytė
Mitsubishi Lancer Evo VIII, 01:08:24

Benediktas Vanagas, Irina Kolomeytseva
Subaru Impreza WRX STI, 01:08:26

Stanislav Travnikov, Konstantin Samushiya
Mitsubishi Lancer Evo VIII, 01:08:32
"Utenos apskrities žinios" informacija
Share/Save/Bookmark

Naujausi komentarai

Tavo komentaras

Vardas *
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:
Komentuoju
Informuokite redakcija apie netinkamus komentarus.
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pažintys
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis